Álláslehetőségek

Értékesítési munkatárs

Egyedi tervezésű és gyártású emelőgépek és rakodógépek értékesítéséhez keresünk új munkatársat, aki szereti a pörgést, a változatosságot. Te vagy az ideális jelölt, ha

- műszaki végzettséggel rendelkezel
- legalább két éves értékesítési tapasztalattal bírsz
- felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
- B kategóriás jogosítványod van
- nyitott és pozitív a személyiséged.

Feladataid a következők lesznek:

- napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel
- teljes termékpaletta értékesítése
- új ügyfelek felkutatása, ajánlatok előkészítése
- a beérkező ajánlatkérések teljeskörű menedzsmentje
- ügyfelekkel történő egyeztetések lebonyolítása
- szállítások és megrendelések egyeztetése a munkatársakkal.

Amít kínálunk számodra:

- stabil vállalati háttér
- fix juttatás
- minőségi termékpaletta
- céges autó (részben magán használatra is), telefon, laptop
- változatos feladat és munkakör.

Fényképes szakmai önéletrajzodat az allas@gepesdaru.hu címre várjuk.

Villamosmérnök

A GD Gép és Daru Kft. villamosmérnök pozícióba keresi új munkatársát, Budapestre. Ha szereted a kihívásokat, itt a helyed!

Elvárásaink:

  - Műszaki egyetemi végzettség
  - Jó angol nyelvtudás
  - Mobilitás a helyszíni, nem ritkán franciaországi munkavégzés miatt
  - Jogosítvány
  - Jó együttműködő, kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  - EPLAN P8, AutoCAD szoftverek ismerete
  - PLC programozási gyakorlat (Schneider Electric, Siemens)
  - Francia nyelvtudás

Feladatok:

  - gépek villamos vezérlésének tervezése
  - új gyártmányok villamos tervezése, hagyományos gyártmányok továbbfejlesztése
  - villamos szabványosítási, tipizálási feladatok elvégzése
  - minőségirányítási rendszer villamos tervezésére vonatkozó feladatainak végrehajtása

Munkavégzés helye: Budapest XI. Kelenvölgyi határsor 5, napi 8 órás munkarendben.

Fényképes szakmai önéletrajzát az allas@gepesdaru.hu címre várjuk.