Minőségellenőr

Ők itt Pali és Viktor, a GD Gép és Daru Kft. minőségellenőr csapata.

Rendelésállományunk folyamatos növekedése miatt annyi munkájuk van, hogy lassan nem győzik szusszal, így szeretnének maguk mellé egy új csapattagot, aki megfelel elvárásainknak.

Ha Te is szeretnél egy dinamikusan fejlődő egyedi gépgyártó cég minőségellenőr csapatának tagja lenni, akkor érdemes tovább olvasnod, hogy milyen feladatok várnak Rád, ha csatlakozol hozzánk:

  • Alkatrészek és részegységek, főleg hegesztett szerkezetek geometriai, funkcionális és esztétikai ellenőrzése gyártási dokumentáció alapján.
  • Változásokkal és szakmai kihívásokkal teli műhelyi munkavégzés garantált, mivel egyedi gépgyártó vállalatként mindig valami újat és különlegeset alkotunk partnereink számára.
  • Feladatod lesz bőven 6:00 és 14:45 óra között, de arról biztosíthatunk, hogy Pali és Viktor mellet a jó hangulat garantált!

Felkeltettük az érdeklődésed? Szuper! Amennyiben csatlakoznál hozzánk, az alábbi képességek szükségesek a munkavégzéshez:

  • középfokú műszaki végzettség
  • jó együttműködési képesség (hiszen egy három fős csapat tagja leszel)
  • pozitív szemlélet

Ami pedig előnyt jelent, de nem elvárás:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • jártasság 3D koordináta mérőgép használatában
  • dolgoztál már lasertracker méréstechnológiával
  • B-kategóriás jogosítvány
  • ha beszélsz angolul vagy németül, netán franciául is tudsz, akkor Te vagy a főnyeremény!

Ha a fentiek igazak Rád, ne habozz, jelentkezz!

Mire számíthatsz, ha nálunk dolgozol?

  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége, amit többek között az egyedi gépgyártás garantál.
  • Lehetőséget biztosítunk a 3D-s méréstechnolúgiák (3D mérőgép, Lasertracker) megismerésére
  • Dinamikus, fiatalos, modern munkakörnyezet jellemzi cégünket.
  • Természetesen a pontos, precíz és lelkes munkavégzésed versenyképes juttatásokkal honoráljuk.

A munkavégzés helye Lajosmizsén van, tehát ha nem idevalósi vagy, akkor busszal vagy autóval is jöhetsz dolgozni, mindkét utazási módot támogatja cégünk!

Ha magadra ismertél ne habozz, küldd el önéletrajzodat az allas@gepesdaru.hu email-címre és behívunk egy próbanapra, amelyen megismerjük egymást személyesen is!

site by: atedin.hu e-commerce: atdshop.hu