Hungarian - Hungary

Szervíztechnikus

Cégünk (gepesdaru.hu) azon kevés magyar cégek közé tartozik, amely képes német és francia piacra saját tervezésű gépeket, gyártósorokat exportálni. Több termékünk működik már pl. Airbus európai gyártóüzemeiben, a német és francia vasútnál, továbbá a francia hadseregnél. Emelő- anyagmozgató gépek területén megszerzett gyakorlat előny, de agilis, gyorsan tanulni képes és elhívatott pályakezdők jelentkezését is szívesen vesszük.

Szerviztechnikus munkakörbe munkatársakat keresünk a cégünk által tervezett és gyártott emelőgépek, rakodástechnikai berendezések és egyedi gépek telepítésére, karbantartására és szervizelésére. A munkavégzés helye változó, Budapesti vagy Lajosmizsei bázisállomásról kiindulva országon belüli és külföldi munkaterületeken egyaránt lehetséges.

Elvárásaink:

    • villanyszerelő vagy gépszerelő, géplakatos vagy karbantartó végzettség
    • önálló, rugalmas, precíz, felelősségteljes munkavégzés
    • esetenként magasban történő munkavégzés
    • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

    • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • alapfokú angol vagy német vagy francia nyelvtudás
    • emelőgépkezelői jogosítás

Amit nyújtunk:

    • hosszú távú, biztos munkalehetőség
    • szakmai fejlődés
    • versenyképes fizetés
    • eszközök, munkaruha
    • gépkocsi használat

Jelentkezésüket az allas@gepesdaru.hu Email címre küldjék.

site by: atedin.hu e-commerce: atdshop.hu