Beszerzési vezető

A GD Gép és Daru Kft. keresi lajosmizsei csapatának új tagját, beszerzési vezető munkakörbe.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Vezesd és inspiráld 4-5 főből álló csapatodat. Ösztönözd őket a legjobb teljesítményre, miközben kedves és támogató vezetőként bátorítod őket, hogy minden nap hozzák ki magukból a legtöbbet.
  • Koordináld a beszerzési folyamatokat együttműködve a tervezéssel, gyártáselőkészítéssel és a termeléssel.

Kit keresünk?

  • Olyan kollégát keresünk, akinek van tapasztalata a beszerzési területen és a csapatvezetésben, ami megkönnyíti a mindennapi kihívások kezelését.
  • Ami szintén nagyon fontos számunkra, hogy legyen jó szervezőkészséged és légy precíz, ami biztosítja, hogy minden a helyén legyen, és gördülékenyen menjen.
  • Légy képes objektíven döntéseket hozni, a feladatokat csapaton belül megfelelően kiosztani.
  • Legyen erős stratégiai gondolkodásod és kiváló problémamegoldó képességed, amely lehetővé teszi a hosszú távú célok elérését, miközben rugalmasan kezeled a változásokat.
  • Felsőfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettséggel rendelkezz.
  • Ha kereskedelmi végzettséged van, akkor a cégünk jellegéből adódóan az sem árt, ha van egy erős műszaki vénád.
  • Továbbá jó angol/német/francia nyelvtudás (ha ezekből legalább egy nyelven jól kommunikálsz szóban és írásban, akkor máris közelebb kerültél ahhoz, hogy csapatunk tagja legyél).

A leírtak alapján magadra ismertél? Akkor mindenképpen olvass tovább!

Mire számíthatsz, ha nálunk doglozol?

  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége, amit többek között az egyedi gépgyártás garantál.
  • Jó munkahelyi hangulat…tényleg jó! :)
  • Dinamikus, fiatalos, modern munkakörnyezet jellemzi cégünket.
  • Természetesen a pontos, precíz és lelkes munkavégzésed versenyképes juttatásokkal honoráljuk. (+ cafeteria, utazási hozzájárulás)

Ha úgy érzed, hogy a fenti feladatokat lelkesen végeznéd és szeretnél cégünk további sikereinek részese lenni, akkor ne habozz, jelentkezz!
Küldd el önéletrajzodat az allas@gepesdaru.hu email-címre!

Néhány további fontos információ:

Munkavégzés helye: 6050 Lajosmizse, Gyártelep 2.
Munkarend: napi 8 óra

Vannak még kérdéseid?

Semmi gond, ez ne álljon a jelentkezésed útjába, szóban minden kérdésedre választ kapsz majd.

Várunk csapatunkba!

site by: atedin.hu e-commerce: atdshop.hu