Projektvezető, értékesítő

A GD Gép és Daru Kft. keresi lajosmizsei csapatának új tagját, projektvezető, értékesítő munkakörbe.

Milyen feladatok várnak rád?

Egyik fő feladatod emelő- és rakodástechnikai, valamint egyedi berendezések értékesítése lesz. Mit is jelent ez a mindennapokban?

  • új ügyfelek felkutatása
  • kalkulációk, árajánlatok készítése, a kiadott ajánlatok nyomon követése
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • szerződések előkészítése

A másik fontos feladatod a projektvezetés lesz:

  • szerződéskötés a partnerekkel
  • projektindítással kapcsolatos ügyintézés
  • projekt nyomon követése (kapcsolattartás a tervezéssel, gyártással, telepítéssel)
  • projektköltségek felügyelete (nyomon követése, elemzése)

Kit keresünk?

Gépészmérnöki vagy műszaki menedzseri végzettség mindenképpen szükséges a jelentkezéshez. Ami szintén nagyon fontos számunkra: legyél proaktív, kreatív és legyen értékesítői vénád. Milyen ne legyél? Magányos farkas, mivel nálunk csapatban kell majd dolgoznod és a siker kulcsa a megfelelő együttműködés.

Továbbá szükséges jó angol, német és/vagy francia nyelvtudás, tehát ha ezekből legalább egy nyelven jól kommunikálsz szóban és írásban, akkor máris közelebb kerültél ahhoz, hogy csapatunk tagja legyél. Szükséged lesz még B kategóriás jogosítványra is a munkavégzésed során

A hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás.

A leírtak alapján magadra ismertél? Akkor mindenképpen olvass tovább!

Mire számíthatsz, ha nálunk dolgozol?

  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége, amit többek között az egyedi gépgyártás garantál.
  • Jó munkahelyi hangulat…tényleg jó! :))
  • Dinamikus, fiatalos, modern munkakörnyezet jellemzi cégünket.
  • Természetesen a pontos, precíz és lelkes munkavégzésed versenyképes juttatásokkal honoráljuk.

Ha úgy érzed, hogy a fenti feladatokat lelkesen végeznéd és szeretnél cégünk további sikereinek részese lenni, akkor ne habozz, jelentkezz! Küldd el önéletrajzodat az allas@gepesdaru.hu címre!

Néhány további fontos információ:

A munkavégzés helye: 6050 Lajosmizse, Gyártelep 2. Munkarend: 8 óra

Vannak még kérdéseid?

Semmi gond, ez ne álljon a jelentkezésed útjába, szóban minden kérdésedre választ kapsz majd.

Várunk csapatunkba!

site by: atedin.hu e-commerce: atdshop.hu