Szerviz támogató munkatárs

A GD Gép és Daru Kft. által gyártott emelő és rakodástechnikai, valamint egyedi berendezések javítási karbantartási munkáinak menedzselésére szerviz támogató munkatársat, ajánlatírót keresünk!

Az alábbiak lesznek a feladataid:

  • kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • hibajelentések rögzítése
  • ajánlatok kidolgozása
  • megrendelések rögzítése, nyomonkövetése, adminisztrációja
  • javítási és karbantartási feladatok műszaki előkészítése, irányítása

Felkeltettük az érdeklődésed? Szuper! Amennyiben csatlakoznál hozzánk, az alábbi képességek szükségesek a munkavégzéshez:

  • precízen, gyorsan végezd a munkád
  • hasonló munkakörben van tapasztalatod
  • ne okozzon gondot az értékesítői kihívás, legyen kereskedelim vénád
  • tudj önálló döntéseket hozni
  • légy csapatjátékos
  • igényes, megoldás-orientált hozzáállásod legyen
  • MS Office programokat felhasználói szinten ismerd
  • legyen legalább középfokú végzettséged
  • kommunikálj tisztán és tisztelettel ügyfeleinkkel
  • gondolkozz rendszerben
  • rendelkezz jó problémamegoldó képességgel
  • legyen műszaki ismereted, rálátásod

Előnyt jelent:

  • ha rendelkezel releváns felsőfokú végzettséggel
  • ha tudsz angolul vagy németül kommunikálni
  • értesz az elektromos és/vagy hidraulikus rendszerekhez
  • van emelőgépes területen szerzett tapasztalatod
  • B-kategóriás jogosítvány

Ha a fentiek igazak Rád, ne habozz, jelentkezz!

Mire számíthatsz, ha nálunk dolgozol?

  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége, amit többek között az egyedi gépgyártás garantál.
  • Jó munkahelyi hangulat…tényleg jó! :))
  • Dinamikus, fiatalos, modern munkakörnyezet jellemzi cégünket.
  • Természetesen a pontos, precíz és lelkes munkavégzésed versenyképes juttatásokkal honoráljuk.

Helyileg hol fogsz dolgozni?

Irodánkat Budapest XI. kerületében a Kelenvölgyi határsor 5. szám alatt találod.

Ha magadra ismertél ne habozz, küldd el önéletrajzodat az allas@gepesdaru.hu email-címre és behívunk egy próbanapra, amelyen megismerjük egymást személyesen is!

site by: atedin.hu e-commerce: atdshop.hu