Hungarian - Hungary

Projektvezető, értékesítő

Cégünk (gepesdaru.hu) azon kevés magyar cégek közé tartozik, amely képes német és francia piacra saját tervezésű gépeket, gyártósorokat exportálni. Több termékünk működik már pl. Airbus európai gyártóüzemeiben, a német és francia vasútnál, továbbá a francia hadseregnél.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy műszaki menedzseri végzettség
  • Jogosítvány
  • Jó együttműködő képesség, jó kommunikációs képesség.

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó angol/német/francia nyelvtudás

Feladat:

  • Emelő -és rakodástechnikai valamint egyedi berendezések értékesítése
  • Kalkulációk, ajánlatok készítése
  • Kiadott ajánlatok nyomonkövetése, kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Szerződések előkészítése

Projektvezetés

  • Szerződéskötés a partnerekkel
  • Projektindítással kapcsolatos ügyintézés
  • Projekt nyomonkövetése (tervezés, gyártás, telepítés)
  • Projektköltségek felügyelete (nyomonkövetése, elemzése)

Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Kelenvölgyi határsor 5. vagy 6050 Lajosmizse, Gyártelep 2.

Munkarend: napi 8 óra

Jelentkezésüket az allas@gepesdaru.hu Email címre küldjék.

site by: atedin.hu e-commerce: atdshop.hu